Producenci
Projektor NEC P501X 60003450 (3LCD; XGA (1024x768); 5000 ANSI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| HDCP | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 248 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 292 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Głębokość produktu | 282 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście S-Video | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | PAL M NTSC PAL N SECAM NTSC 3.58 PAL 60 PAL NTSC 4.43 |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 17,4 - 29 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zasięg obiektywu | 1,7 - 2 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Projektor | |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 120 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 100 kHz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 635 - 7620 mm (25 - 300") |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 3000 ANSI lumenów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 4:3 16:9 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Odległość projekcji | 0,6 - 13,8 m |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Lampy | |
| Lampy | 270 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 6000 godz. |
| Żywotność lamp | 4000 godz. |