Producenci
Projektor OPTOMA W400+ 95.78L01GC0E (DLP; WXGA (1280x800); 4000 ANSI; 22000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Angielski Portugalski Niemiecki Czeska Holenderski Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Chińska uproszczona Włoski Japońska koreańska Węgierska Indonezyjska Tajska Wietnamska Rumuński Szwedzki Francuska Polski Grecka Turecka Fiński Hiszpański Duński |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 29 dB |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny, Sufit |
| Kolor produktu | Biały Szary |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 266 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 204 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,52 kg |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Wysokość produktu | 96,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja MHL | 1.0 |
| Wejście AUX | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1080 px |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i 480i 576i 720p 1080p 480p 576p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1280 x 800 (WXGA) 640 x 480 (VGA) 800 x 600 (SVGA) 1280 x 1024 (SXGA) 1360 x 768 (WXGA) |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC M SECAM G SECAM L PAL 4.43 PAL N SECAM D NTSC J NTSC 4.43 NTSC 3.58 PAL G PAL H PAL M PAL B PAL I SECAM K SECAM K1 PAL D SECAM B SECAM 4.25/4.4 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane formaty 3D | Góra i dół Wspólnie Pakowanie ramek |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zoom optyczny | 1,3x |
| Długość ogniskowa | 16.91 - 21.6 mm |
| Zasięg obiektywu | 2,5 - 2,78 |
| Przesunięcie | 115% |
| Stosunek padania | 1.19 - 1.54:1 |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,3 - 91,1 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 85 Hz |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Odległość projekcji | 1 - 12 m |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 22000:1 |
| Typ matrycy | DMD |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:10 16:9 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 916,9 - 7647,9 mm (36.1 - 301.1") |
| Jednorodność | 75% |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Rozmiar matrycy | 1,65 cm (0.65") |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 8000 h |
| Moc lampy | 220 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |