Producenci
Projektor Optoma EH334 3600ANSI 20 000:1 VGA HDMI USB-A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki menu ekranowego | Wietnamska Farsi Turecka Fiński Chińska uproszczona Włoski Szwedzki Indonezyjska Angielski Portugalski Japońska Węgierska Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Hiszpański Duński Niemiecki Czeska Holenderski Francuska Polski Grecka Rum |
| Poziom hałasu | 27 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| OSD | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 295 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Pobór mocy | 240 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 316 mm |
| Waga produktu | 2,91 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| PC Audio out | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port DVI | Nie |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 640 x 480 (VGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 800 x 600 (SVGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane formaty 3D | Góra i dół Pakowanie ramek Wspólnie |
| System formatu sygnału analogowego | PAL M NTSC J SECAM G PAL B NTSC 4.43 SECAM 4.25/4.4 PAL D PAL I SECAM K SECAM K1 SECAM NTSC 3.58 PAL G PAL SECAM L PAL 4.43 NTSC M NTSC PAL N SECAM D SECAM B |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i 720p 480i 576i 480p 576p |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 15.59 - 17.14 mm |
| Stosunek padania | 1.47 - 1.62:1 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Przesunięcie | 116% |
| Ostrość | Ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Projektor | |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Odległość projekcji | 1 - 9,8 m |
| Jednorodność | 70% |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 711,2 - 7645,4 mm (28 - 301") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,38 - 91,15 kHz |
| Cechy dostawcy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 3500 h |
| Moc lampy | 240 W |