Producenci
Projektor Optoma EH345 WXGA 3200ANSI 22000:1 VGA 2xHDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3200 ANSI |
| Moc lampy | 195 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1073.4 mln |
| Kontrast | 22000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 6000 h |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.30 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 7.50 m |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI x2 D-Sub Composite Audio mini-jack 3,5 mm RS-232 USB (typ A) RJ-45 |
| Złącza wyjścia | Audio Out D-Sub Out |
| Waga (kg) | 2.470 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 298 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 230 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 97 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 232 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Informacje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania poziomego: 15 - 91 kHz Częstotliwość odświeżania pionowego: 24 - 85 Hz Zasilanie: 100-240V, 50-60Hz Security: Zabezpieczenie antykradzieżowe, Ochrona hasłem Akcesoria: Przewód zasilający, pilot, bateria, ulotka szybkiego startu Akcesoria: instrukcja obsługi na CD Żywotność lampy (godziny): 5000 (Jasny), 7000 (Dynamiczny), 60000 (Eco) Żywotność lampy (godziny): 8000 (Eco+), 10000 (Education) Port USB-A z zasilaniem (1A) |