Producenci
Projektor Optoma HD29HLV DLP FHD 4400ANSI 50.000:1 2xHDMI VGA USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 1 |
| Cechy | |
| OSD | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Języki menu ekranowego | Wietnamska Niemiecki Czeska Holenderski Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Turecka Fiński Indonezyjska Chińska uproszczona Włoski Japońska Węgierska Szwedzki Angielski Portugalski Rum Farsi Francuska Polski Grecka Norweski Hiszpański Duński |
| Liczba języków OSD | 25 |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| HDCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 285 W |
| Pobór mocy | 200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,91 kg |
| Szerokość produktu | 316 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| PC Audio out | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4a/2.0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL I SECAM G PAL D SECAM B NTSC 3.58 PAL G PAL N SECAM D NTSC J NTSC M NTSC 4.43 PAL H PAL M PAL B |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 720p 1080i 576p 480i 576i 480p |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 640 x 480 (VGA) 1280 x 1024 (SXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość ogniskowa | 16.9 - 21.6 mm |
| Przesunięcie | 116% |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Stosunek padania | 1.12:1 - 1.47:1 |
| Projektor | |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Jednorodność | 70% |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 782,3 - 7655,6 mm (30.8 - 301.4") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 50000:1 |
| Jasność projektora | 4500 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Odległość projekcji | 1 - 7,5 m |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,38 - 91,15 kHz |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 240 W |
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |