Producenci
Projektor Optoma HD29HST DLP FHD 4000ANSI 50 000:1 2xHDMI VGA RS232
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba języków OSD | 25 |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Duński Rum Farsi Angielski Portugalski Niemiecki Czeska Holenderski Szwedzki Francuska Polski Grecka Wietnamska Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Indonezyjska Turecka Fiński Chińska uproszczona Włoski Japońska Węgierska |
| OSD | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Oddzielna synchronizacja H/V | Tak |
| HDCP | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Short throw |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pobór mocy | 200 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 285 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 316 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 85% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Sieć | |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Walizka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4a/2.0 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Video | |
| Obsługiwane formaty 3D | Wspólnie Góra i dół Pakowanie ramek |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC 4.43 NTSC 3.58 PAL G NTSC M PAL I PAL B PAL D PAL H SECAM 4.25/4.4 NTSC J SECAM G SECAM L PAL 4.43 PAL M SECAM K SECAM K1 SECAM B PAL N SECAM D |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 1080i 1080p 480p 576p 480i 576i |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1280 x 1024 (SXGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 0.49:1 |
| Przesunięcie | 116% |
| Długość stałej ogniskowej | 7,42 mm |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 0,4 - 3,4 m |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Jednorodność | 70% |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 919,5 - 7818,1 mm (36.2 - 307.8") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 50000:1 |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,38 - 91,15 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Moc lampy | 240 W |