Producenci
Projektor QF15a
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Pobór mocy | 138 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 215 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Szerokość produktu | 218 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 4:03 |
| Projektor | |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Zasięg skanowania (długość) | 59 - 70 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 31 - 140 kHz |
| Jasność projektora | 500 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Odległość projekcji | 1,3 - 3,1 m |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Ilość kolorów | 16.7 miliona kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Ilość lamp | 1 |
Gwarancja 24 miesiące