Producenci
Projektor Ricoh PJ WU5570 PJ-WU5570 (DLP; WUXGA (1920x1200); 5500 ANSI; 9000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 32 dB |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 450 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 360 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 495 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 365 mm |
| Waga produktu | 6,35 kg |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 424 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Wejście S-Video | 1 |
| Wyzwalacz 12V | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba DisplayPorts | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| RS-232C | Tak |
| Video | |
| 3D Ready | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 720p 1080p 576p 576i 1080i |
| System formatu sygnału analogowego | PAL M NTSC PAL N SECAM PAL PAL 60 |
| Pełny HD | Nie |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Stosunek padania | 1.2 - 2.1:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Projektor | |
| Jasność projektora | 5500 ANSI lumeny |
| Technologia projekcji | DLP |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 9000:1 |
| Rozmiar matrycy | 1,7 cm (0.67") |
| Odległość projekcji | 1 - 13,5 m |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 85 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 100 kHz |
| Lampy | |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Moc lampy (tryp ekonomiczn) | 292 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 4000 h |
| Lampy | 365 W |
| Żywotność lamp | 3000 godz. |