Producenci
Projektor Ricoh PJ WX3351N PJ-WX3351N (DLP; WXGA (1280x800); 3600 ANSI; 13000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 32 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| HDCP | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 209 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy | 316 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 297 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 100 1000 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Walizka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Basic x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8.1 Windows 8 Enterprise Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows Vista Enterprise Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows Vista Business x64 Windows Vista Enterprise x64 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows 7 Home Premium Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Format kompresji zdjęć | JPG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 MPEG4 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Nie |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL N PAL 60 NTSC 4.43 SECAM PAL M PAL |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 13 - 19,6 mm |
| Projektor | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 13000:1 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Technologia projekcji | DLP |
| Odległość projekcji | 0,77 - 12,23 m |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 10160 mm (40 - 400") |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 100 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 85 Hz |
| Lampy | |
| Żywotność lamp | 3500 godz |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 5000 godz |
| Lampy | 250 W |
| Moc lampy (tryp ekonomiczn) | 250 W |