Producenci
Projektor Ricoh PJ WX5361N PJ-WX5361N (DLP; WXGA (1280x800); 4500 ANSI; 4000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ochrona hasłem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 357 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 10 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 292 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 276 mm |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 4,3 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 100 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 8 Pro x64 Windows Vista Enterprise Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows Vista Home Premium Windows 8 Pro Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Premium Windows 8 x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows Vista Enterprise x64 Windows 8 Enterprise x64 Windows Vista Business x64 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard Mac OS X 10.7 Lion Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Format kompresji zdjęć | PNG JPG BMP GIF |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG2 WMV MP4 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu B USB Typu-A |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM NTSC PAL N PAL PAL M NTSC 4.43 PAL 60 |
| Pełny HD | Nie |
| Projektor | |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 635 - 7620 mm (25 - 300") |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Technologia projekcji | LCD |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Rozmiar matrycy | 1,6 cm (0.63") |
| Odległość projekcji | 0,7 - 14,6 m |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Lampy | |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 6000 godz. |
| Żywotność lamp | 3500 godz |