Producenci
Projektor Ricoh PJ WX5460 PJ-WX5460 (DLP; XGA (1024x768); 4000 ANSI; 10000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 34 dB |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 347 W |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 292 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3 kg |
| Wysokość produktu | 101,7 mm |
| Głębokość produktu | 223,5 mm |
| Szerokość produktu | 314,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Walizka | Tak |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Wejście S-Video | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Obsługiwany typ USB | Mini-USB B |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| RS-232C | Tak |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM PAL M PAL 60 NTSC 4.43 NTSC |
| 3D Ready | Tak |
| Pełny HD | Nie |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) 640 x 480 (VGA) 1360 x 768 (WXGA) 1280 x 800 (WXGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) |
| System obiektywów | |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Stosunek padania | 1.55 - 1.7:1 |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Jasność projektora | 4100 ANSI lumeny |
| Technologia projekcji | DLP |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Odległość projekcji | 1 - 10 m |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 10000:1 |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Źródło światła | |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Moc lampy | 260 W |
| Moc lampy (tryp ekonomiczn) | 260 W |
| Żywotność źródła światła | 3000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 4000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |