Producenci
Projektor Silelis P-3 Plus
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | LED |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 i 4:3 |
| Full HD | Tak |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920x1080 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Autofocus | Nie |
| Tryb ekonomiczny | Nie |
| Jasność w trybie normalnym | 300 ANSI |
| Kontrast | 4000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 50000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 51 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 236 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.50 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 5.00 m |
| Zoom optyczny | 0.0 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -15/+15 |
| Złącza wejścia | HDMI x2 AV Audio / Video (konwerter do żeńskich RCA) USB 2.0 (typ A) |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm |
| Waga (kg) | 1.600 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 228 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 194 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 100 |
| Kolor obudowy | Czarno-żółty (Black-yellow) |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 45 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 5.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | 2 lata |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Tak |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Odczyt plików DivX | Nie |
| Futerał | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Nie |
| Informacje dodatkowe | Inteligentny projektor wideo Full HD (natywnie!) dla do domu i biura. Kompaktowa konstrukcja, łatwa w użyciu - oszczędza energię i miejsce Wymiary: zaledwie 228 x 194 x 100 mm / Waga tylko 1,6 Kg Prawdziwa, natywna rozdzielczość FullHD (1820 x 1080) Obsługa rozdzielczości pośrednich: 480p, 576p, 720p, 1080p Wykorzystuje lampę LED najnowszej generacji zapewniającą niesamowicie długi czas bezawaryjnej pracy (nawet do 50.000h) Duża jasność obrazu 4.000 lumenów (300 ansi) oraz kontrast 4000:1 Możliwość wyświetlania naprawdę dużego obrazu o przekątnej do aż 6 m Wideo może być przesyłane do projektora na 4 różne sposoby: kablem HDMI: dostępne 2 porty kablem AV (RCA) z pamięci USB: dostępne 2 porty (także odczyt dokumentów MS Office i PDF) bezprzewodowo: funkcja Miracast do bezprzewodowego przesyłania wideo/audio ze smartfona, tabletu, komputera Bezprzewodowe przesyłanie wideo przez WiFi działa z urządzeniami z systemem Android, iOS, Windows i MacOS Wbudowany głośnik 5W zapewnia wyjątkowe doznania audio z dźwiękiem surround Gniazdo 3,5mm audio pozwalają na podłączenie słuchawek lub zestawu audio Cyfrowy zoom pozwala na zmniejszenie obrazu nawet o 50% bez fizycznego ruszania ruszania projektora Proporcje obrazu 4:3 i 16:9 W komplecie pilot zdalnego sterowania IR Specyfikacja techniczna: System wideo: TFT LCD Jasność: 4000 (300 ansi) lumenów Współczynnik kontrastu: 4000:1 Prawdziwa (natywna) rozdzielczość: 1920×1080 pikseli Zoom cyfrowy Głośnik: 5W Możliwa rotacja ekranu: 360° Typ lampy projektora: LED Żywotność lampy: 50000h Odległość projekcji: 1,5m - 5m; Rozmiar obrazu: 1,3m - 6m; Proporcje obrazu: 4:3 i 16:9 Zasilanie: 100-240V 50/60Hz; Natężenie hałasu: <45dB; Złącza: 2 x USB, AV, 2 x HDMI, 3,5mm AUX Pilot zdalnego sterowania IR w komplecie Odczyt formatów wideo: MKV, MP4, AVI, MPEG4, MPEG2, RMVB, MOV, WMV, FLV Odczyt danych z USB: Bezpośredni odczyt plików z pamięci USB Wi-Fi: Miracast (Android, iOS, Windows i MacOS) Odczyt formatów audio: MP3, AAC, WMA Wymiary: 228 x 194 x 100mm Waga: 1,6kg W komplecie: kabel HDMI kabel AV (audio & video, z konwerterem do RCA) |
Gwarancja 24 miesiące