Producenci
Projektor Sony VPL-PHZ51 VPLPHZ51 (VPL-PHZ51 1) (VPLPHZ51 1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Prąd | 4,7 A |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Arabski Norweski Rumuński Hiszpański Niemiecki Czeski Holenderski Turecka Fiński Indonezyjska Włoski Angielski Portugalski Japońska koreańska Węgierski Farsi Tajska Wietnamska Słowacki Szwedzki Francuska Polski Grecki |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| HDCP | Tak |
| OSD | Tak |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 32 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Pobór mocy | 434 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 463 W |
| Tryb czuwania po | 2 min |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Szerokość produktu | 422 mm |
| Wysokość produktu | 338 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 16 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Port HDBaseT | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8528620000 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 480p 1080i 1080p 3840p 720p 480i 576i |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC SECAM PAL |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Nie |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Ręczny |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Współczynnik zbliżenia | 1.6:1 |
| Stosunek padania | 1.23:1 - 1.97:1 |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | -35 - 55% |
| Zakres poziomego przesuwania obiektywu | -15 - 15% |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 92 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 92 Hz |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 7620 mm (40 - 300") |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 4000 ANSI lumenów |
| Natężenie światła białego | 5800 ANSI lumenów |
| Natężenie światła barwnego | 5300 ANSI lumenów |
| Rozmiar matrycy | 1,63 cm (0.64") |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Jasność projektora | 5300 ANSI lumenów |
| Typ matrycy | 3-panel (p-Si TFT active) |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
Gwarancja 24 miesiące