Producenci
Projektor VIEWSONIC PA503W (DLP; WXGA (1280x800); 3600 ANSI; 22000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Japońska koreańska Hiszpański Turecka Fiński Chińska uproszczona Włoski Indonezyjska Szwedzki Tajska Wietnamska Francuska Polski Grecka Niemiecki Czeska Holenderski Angielski Portugalski |
| HDCP | Tak |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Liczba języków OSD | 22 |
| Interaktywny | Nie |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Prezentacja |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny, Sufit |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 260 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,24 kg |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Wysokość opakowania | 188 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM NTSC |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 576i 576p 720p 1080p 480p 1080i |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Ręczny |
| Długość ogniskowa | 22 - 24.1 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Współczynnik zbliżenia | 2.0:1 |
| Przesunięcie | 100% |
| Stosunek padania | 1.55-1.7 |
| Zasięg obiektywu | 2,56 - 2,68 |
| Projektor | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 22000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Odległość projekcji | 1 - 10,98 m |
| Rozmiar matrycy | 1,65 cm (0.65") |
| Jasność projektora | 3800 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DMD |
| Źródło światła | |
| Ilość lamp | 1 |
| Moc lampy | 200 W |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 15000 h |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące