Producenci
Projektor VIEWSONIC PG603X (DLP; XGA (1024x768); 3600 ANSI; 22000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| OSD | Tak |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Szary Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 270 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wysokość opakowania | 188 mm |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość produktu | 294 mm |
| Głębokość produktu | 218 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Zoom optyczny | 1,1x |
| Stosunek padania | 1.96 - 2.15:1 |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 1 - 11 m |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 0,12 kHz |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 102 kHz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,023 kHz |
| Korekcja Keystone'a, pion | -20 - 20° |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 22000:1 |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Cechy dostawcy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 190 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 15000 h |