Producenci
Projektor Wanbo Vali 1 Biały, Full HD, 900 ANSI, Android TV 11, Gimbal (OUTLET)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 28 dB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android TV |
| Wersja systemu operacyjnego | 11 |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 254 mm |
| Głębokość produktu | 188,8 mm |
| Wysokość produktu | 227 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Sieć | |
| Smart TV | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wejście AUX | Tak |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Automatyczna |
| Projektor | |
| Projektor smart | Tak |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Odległość projekcji | 1,2 - 3,9 m |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Jasność projektora | 900 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Technologia projekcji | LCD |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
Gwarancja 24 miesiące