Producenci
Projektor danych Acer Home H6830BD (Projektor o standardowym rzucie 4000 ANSI lumenów DLP UHD 4K (3840x2160) Kompatybilność 3D) Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 30 dB |
| Interaktywny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120/230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 310 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,92 kg |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Wysokość produktu | 93,8 mm |
| Sieć | |
| Smart TV | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Interfejs SCSI | RJ-45 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL NTSC |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Przesunięcie | 120% |
| Ostrość | Ręczny |
| Projektor | |
| Naturalna rozdzielczość projektora | UHD 4K (3840x2160) |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1270 - 7620 mm (50 - 300") |
| Korekcja Keystone'a, pion | -40 - 40° |
| Projektor smart | Tak |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Odległość projekcji | 1 - 9,8 m |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 240 Hz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 10000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 100 kHz |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Żywotność źródła światła | 10000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 5000 h |
Gwarancja 24 miesiące