Producenci
Projektor krótkoogniskowy NEC UM361X 60003843 (3LCD; XGA (1024x768); 3600 ANSI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 324 W |
| Pobór mocy | 257 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 214 W |
| Pobór mocy (tryb gotowości sieci) | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 428 mm |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | VGA |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Typ gniazda cardbus pcmcia | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A USB Typu B |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Maksymalna rodzielczość cyfrowa | 1920 x 1200 px |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM NTSC 3.58 PAL M NTSC PAL N PAL PAL 60 NTSC 4.43 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1366 х 768 1440 x 900 (WXGA+) 640 x 480 (VGA) 1680 x 1050 (WSXGA+) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 832 x 624 1920 x 1080 (HD 1080) 1152 x 870 800 x 600 (SVGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1280 x 960 1400 x 1050 (SXGA+) 1280 x 800 (WXGA) 1600 x 900 720 x 480 1280 x 1024 (SXGA) 1360 x 768 (WXGA) 720 x 576 |
| Pełny HD | Nie |
| System obiektywów | |
| Zasięg obiektywu | 1,8 - 1,8 |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 4,78 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 1,4x |
| Przesunięcie | 75% |
| Stosunek padania | 0.36:1 |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1562,1 - 2946,4 mm (61.5 - 116") |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 16:9 4:3 |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Jasność projektora | 3600 ANSI lumenów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 6000:1 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Zasięg skanowania (długość) | 50 - 120 Hz |
| Odległość projekcji | 0,448 - 0,854 m |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 100 kHz |
| Korekcja Keystone'a, pion | -10 - 10° |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -10 - 10° |
| Lampy | |
| Lampy | 200 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 6000 godz. |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Moc lampy (tryp ekonomiczn) | 160 W |
| Żywotność lamp | 5000 godz. |