Producenci
Projektor krótkoogniskowy OPTOMA ML750ST 95.71Z01GC0E (DLP, LED; 800 ANSI; 20000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Angielski Portugalski Turecka Niemiecki Holenderski Szwedzki Francuska Polski Grecka Rosyjski |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 22 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Wspiera montaż sufitowy | Nie |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 77 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 420 g |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Szerokość produktu | 112,5 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 2500 m |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Walizka | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Wersja MHL | 2.0 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p 480p 480i 576i 576p 1080i |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Pełny HD | Nie |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 1,9 - 8,02 mm |
| Przesunięcie | 100% |
| Projektor | |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Ilość kolorów | 16.78 millionów kolorów |
| Odległość projekcji | 0,43 - 3,44 m |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x720) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Jasność projektora | 800 ANSI lumenów |
| Jednorodność | 85% |
| Synchronizacja pozioma (min) | 49,64 kHz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 635 - 5080 mm (25 - 200") |
| Lampy | |
| Żywotność lamp | 20000 h |