Producenci
Projektor krótkoogniskowy VIEWSONIC PS501W (DLP; WXGA (1280x800); 3500 ANSI; 22000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 32 dB |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| OSD | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Gniazdo zamknięcia przewodu | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 260 W |
| Zasilane prze USB | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 188 mm |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,27 kg |
| Głębokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 2,58 kg |
| Głębokość opakowania | 300 mm |
| Szerokość produktu | 292 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 90% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| PC Audio out | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 640 x 480 (VGA) |
| 3D Ready | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Stosunek padania | 0.5:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Projektor | |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 3400 ANSI lumeny |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 22000:1 |
| Odległość projekcji | 0,6 - 1,9 m |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 15000 h |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Moc lampy | 200 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |