Producenci
Projektor przenośny SAMSUNG The Freestyle Wi-Fi Tizen Smart TV do 100"
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor wbudowany | Tak |
| Cechy | |
| Funkcja Screen mirroring | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| OSD | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen |
| Liczba języków OSD | 27 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 50 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100/240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,7 kg |
| Szerokość opakowania | 155 mm |
| Wysokość opakowania | 252 mm |
| Wysokość produktu | 172,8 mm |
| Waga produktu | 800 g |
| Głębokość produktu | 95,2 mm |
| Szerokość produktu | 104,2 mm |
| Głębokość opakowania | 138 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Smart TV | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Obsługa Consumer Electronics Control (CEC) | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Automatyczna |
| Projektor | |
| Technologia projekcji | DLP |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 2540 mm (30 - 100") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 100000:1 |
| Projektor smart | Tak |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | LED |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
| Jasność źródła światła | 550 lm |