Producenci
Projektor rzutnik LED + pilot Technaxx 50W, wbudowany głośnik (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 204 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Waga produktu | 1,01 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Format kompresji zdjęć | BMP PNG JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | MPEG1 RM MOV MKV DIVX MPEG4 M-JPEG RMVB AVI MPEG2 VOB |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 AAC WMA M4A |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych. Zachować ostrożność podczas użytkowania, aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Nie narażać urządzenia na wilgoć. |
| Projektor | |
| Odległość projekcji | 1 - 5 m |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 800x480 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 812,8 - 4470,4 mm (32 - 176") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2000:1 |
| Jasność projektora | 1800 ANSI lumenów |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 50 W |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 40000 h |
Gwarancja 24 miesiące