Producenci
Projektor ultra-krótkoogniskowy Acer U5220 MR.JL211.001 (DLP; XGA (1024x768); 3000 ANSI; 13000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Short throw |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 299 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Video | |
| System formatu sygnału analogowego | PAL SECAM NTSC |
| Pełny HD | Nie |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 0.47:1 |
| Ostrość | Ręczny |
| Cyfrowe zbliżenie | 2x |
| Projektor | |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 16:9 |
| Natywne proporcje obrazu | 4:3 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -15 - 15° |
| Jasność projektora | 3000 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -15 - 15° |
| Technologia projekcji | DLP |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 13000:1 |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,024 kHz |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 0,12 kHz |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 100 kHz |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Źródło światła | |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Typ lamp | UHP |
| Moc lampy | 240 W |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 4000 h |
| Żywotność źródła światła | 3000 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |