Producenci
Projektor ultra-krótkoogniskowy BenQ MW864UST 9H.JGC77.15E (DLP; WXGA (1280x800); 3300 ANSI; 13000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Biały |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,2 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Projektor | |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 3300 ANSI lumenów |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 13000:1 |