Producenci
Projektor ultra-krótkoogniskowy OPTOMA 95.8ZF01GC3E (DLP; 1080p (1920x1080); 2800 ANSI; 25000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Cechy | |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Farsi Niemiecki Czeska Holenderski Szwedzki Indonezyjska Turecka Fiński Angielski Portugalski Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Chińska uproszczona Włoski Francuska Polski Japońska koreańska Węgierska Grecka Rumuński Tajska Wietnamska Hiszpański Duński |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 26 dB |
| Konstrukcja | |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor krótkiego rzutu |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Kensington Lock | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Pobór mocy | 233 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 193 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 2,65 kg |
| Głębokość produktu | 224 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 85% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Wersja MHL | 1.2 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Wyzwalacz 12V | Tak |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 800 x 600 (SVGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1280 x 1024 (SXGA) 640 x 480 (VGA) |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | PAL I SECAM K SECAM K1 PAL B PAL D NTSC 4.43 SECAM G SECAM L PAL N SECAM D PAL H PAL M NTSC M SECAM B NTSC 3.58 PAL G |
| Obsługiwane formaty 3D | Wspólnie Góra i dół Sekwencja ramkowa |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 480i 576i 1080p 1080i 720p 480p |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 7,42 mm |
| Stosunek padania | 0.49:1 |
| Przesunięcie | 116% |
| Zasięg obiektywu | 2,8 - 2,8 |
| Projektor | |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 85 Hz |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15,375 - 91,146 kHz |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 23000:1 |
| Jednorodność | 80% |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1150,6 - 7620 mm (45.3 - 300") |
| Odległość projekcji | 0,5 - 3,35 m |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:9 4:3 |
| Rozmiar matrycy | 1,65 cm (0.65") |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Jasność projektora | 2800 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła | 5000 h |
| Moc lampy | 190 W |
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 6000 h |