Producenci
Projektor ultra-krótkoogniskowy VIVITEK DW770UST 1PI216u (DLP; WXGA (1280x800); 3500 ANSI; 10000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 29 dB |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 287,7 mm |
| Waga produktu | 5 kg |
| Głębokość produktu | 374,5 mm |
| Wysokość produktu | 122,6 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość analogowa | 1920 x 1200 px |
| Video | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1280 x 800 (WXGA) 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 480p 720p 576p 1080p 480i 576i 1080i |
| System formatu sygnału analogowego | PAL B PAL D NTSC 4.43 PAL H PAL M SECAM B PAL N SECAM D PAL I SECAM K SECAM K1 SECAM G SECAM L NTSC 3.58 PAL G |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Pełny HD | Nie |
| System obiektywów | |
| Długość stałej ogniskowej | 5,1 mm |
| Stosunek padania | 0.35:1 |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | -1,7 - 1,7% |
| Przesunięcie | 120% |
| Projektor | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 10000:1 |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 2032 - 2540 mm (80 - 100") |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 91,4 kHz |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WXGA (1280x800) |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,3 kHz |
| Korekcja Keystone'a, pion | ± 40° |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 1,2 kHz |
| Jasność projektora | 3500 ANSI lumenów |
| Odległość projekcji | 0,283 - 0,446 m |
| Synchronizacja pozioma (min) | 30 kHz |
| Technologia projekcji | DLP |
| Natywna proporcja obrazu | 16:10 |
| Lampy | |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 12000 godz |
| Żywotność lamp | 6000 godz |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy