Producenci
Projektowanie fraktalne | Jednostka chłodząca wodę | Lumen S24 V2 | Intel, AMD | Chłodzenie cieczą procesora
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Liczba żarówek LED | 6 |
| Materiał statecznika | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Prąd pompy | 340 mA |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,37 A |
| Natężenie pompy | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość chłodnicy | 12 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Głębokość chłodnicy | 27,2 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,77 kg |
| Szerokość opakowania | 137 mm |
| Głębokość opakowania | 332 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 56 ft3/min |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Technologia łożyskowania pomp | Ceramiczne łożysko |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Średni czas wytrzymałosci pompy (MTTF) | 50000 h |
| Technologia łożyskowania wentylatora | Łożysko typu rifle |
| Minimalne ciśnienie powietrza | 0,23 mmH2O |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 33,2 dB |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 90000 h |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,34 mmH2O |
| Prędkość motora pompy | 4000 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 500 RPM |
| Minimalny przepływ powietrza | 13 ft3/min |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 10 dB |
| Poziom hałasu pompy | 22 dB |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket FM2 LGA 1366 (Socket B) LGA 1155 (Socket H2) LGA 1156 (Socket H) LGA 1151 (Socket H4) LGA 1150 (Socket H3) Socket AM3+ Gniazdo AM2 LGA 2011-v3 (Socket R) Gniazdo AM3 LGA 2011 (Socket R) Gniazdo AM2+ LGA 2066 LGA 1700 Socket FM1 Gniazdo AM5 Socket AM4 Socket FM2+ LGA 1200 (Socket H5) |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zestaw do montażu | Tak |
Gwarancja 24 miesiące