Producenci
Projektowanie fraktalne | Zdefiniuj Mini C TG | FD-CA-DEF-MINI-C-BK-TG | Szyba boczna | Lewy panel boczny - Szkło hartowane | Czarny | Mikro ATX | Zasilacz w zestawie Nie | Format ATX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalna długość PSU | 17,5 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,2 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 31,5 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Układ | Mini Tower |
| Boczne okno | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX ITX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Diody LED | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Przycisk reset | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 217 mm |
| Głębokość produktu | 412 mm |
| Wysokość produktu | 413 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 502 mm |
| Wysokość opakowania | 484 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Szerokość opakowania | 295 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 3.5" |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Łatwy do dostosowania | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Chłodzenie | |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 140 280 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów dolnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 mm 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Chłodzenie | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów dolnych | 1 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zasilanie | |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Gwarancja 24 miesiące