Producenci
Prosperplast IDWO265-R222 Pojemnik na deszczówkę 265 l Brązowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Rozmiar przyłącza kranu | 3/4" |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Materiały | Plastik |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1128 mm |
| Szerokość produktu | 648 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące