Producenci
Prosperplast Load&go III Taczka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba kół | 2 szt. |
| Kolor produktu | Oliwkowy |
| Objętość | 95 l |
| Typ produktu | Taczka |
| Typ kół | Pełne |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 840 mm |
| Wysokość produktu | 925 mm |
| Głębokość produktu | 575 mm |
Gwarancja 24 miesiące