Producenci
Prostownica BABYLISS BAB2654EPE (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Moc | 33 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość talerza | 2,5 cm |
| Wydajność | |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 210 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Model | Prostownica |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące