Producenci
Prostownica BABYLISS BAB3091BKTE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty Czarny |
| Materiał płyty | Tytan |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość talerza | 2,8 cm |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Model | Prostownica |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące