Producenci
Prostownica BABYLISS BAB3100EPE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Cechy | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Silikon Stal nierdzewna |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 45 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość talerza | 2,4 cm |
| Wydajność | |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Model | Prostownica |
| Temperatura (min) | 150 °C |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Technologia | Ciepły |
| Regulowany termostat | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Mata termoodporna w zestawie | Tak |
| Dołączona rękawica żaroodporna | Tak |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 72 min |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące