Producenci
Prostownica CLATRONIC HC 3660
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Materiał płyty | Tourmaline |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Moc | |
| Moc | 33 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 360 g |
| Wydajność | |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Funkcja modelowania antystatycznego | Tak |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Pielęgnacja jonowa | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zamek | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |