Producenci
Prostownica Remington S9150B Proluxe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Model | Prostownica |
| Temperatura (min) | 150 °C |
| Płytki zmienne | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 9 |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pokrowiec | Tak |
| Ergonomia | |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 3 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Gwarancja 24 miesiące