Producenci
Prostownica VZ8100 CONCEPT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Złoty Niebieski |
| Powłoka | Tytanowa |
| Moc | |
| Moc | 60 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 463 g |
| Długość produktu | 315 mm |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Szerokość produktu | 46 mm |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Model | Prostownica do włosów |
| Temperatura (min) | 140 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy