Producenci
Prostownica do włosów Adler AD 2317 (35W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 35 W |
| Waga i rozmiary | |
| Rozmiar deski (S x G) | 25 x 90 mm |
| Wydajność | |
| Model | Prostownica |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 1 |
| Technologia | Para |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Typ grzałki | PTC grzałka ceramiczna |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 216 mm |
| Wysokość opakowania | 33 mm |
| Szerokość opakowania | 315 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Diody LED | Zasilanie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące