Producenci
Prostownica do włosów BRAUN BRST780E
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba ustawień temperatury | 9 |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Temperatura (min) | 120 °C |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 490 g |
| Szerokość płyty grzewczej | 9 cm |
| Wydajność | |
| Regulowany termostat | Tak |
| Czas rozgrzewania | 30 s |
| Model | Prostownica |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Technologia | SensoCare |
| Typ grzałki | PTC grzałka ceramiczna |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 52 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy