Producenci
Prostownica do włosów BRAUN ST710
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | |
| Ilość ustawień ciepła | 9 |
| Temperatura (min) | 130 °C |
| Suszenie włosów | Nie |
| Model | Prostownica |
| Czas rozgrzewania | 40 s |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ergonomia | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Nie |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy