Producenci
Prostownica do włosów Dyson Airstrait - Ceramiczna Śliwka Jaspisowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Nazwa koloru | Jasper Plum |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Kolor produktu | Śliwkowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Szerokość produktu | 41 mm |
| Wydajność | |
| Technologia | Para |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Regulowany termostat | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Temperatura (maks) | 140 °C |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Model | Prostownica |
| Nadmuch | 11,9 L/s |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Przeznaczenie | Suche/Mokre włosy |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,41 kg |
| Wysokość opakowania | 111 mm |
| Głębokość opakowania | 459 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 138 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zamek | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,98 m |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor kabla | Czarny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Gwarancja 24 miesiące