Producenci
Prostownica do włosów Elite VZ6020 CONCEPT
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Moc | 46 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 35 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 270 g |
| Szerokość talerza | 10 cm |
| Wydajność | |
| Model | Prostownica |
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 120 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Ergonomia | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Zamek | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące