Producenci
Prostownica do włosów PHILIPS BHS 520/00 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wieszak typ | Kółko do wieszania |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość talerza | 2,5 cm |
| Wydajność | |
| Czas rozgrzewania | 3 s |
| Model | Prostownica |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Temperatura (min) | 120 °C |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Ilość ustawień ciepła | 12 |
| Technologia | Ciepły |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ergonomia | |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 30 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Zamek | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Gwarancja 24 miesiące