Producenci
Prostownica do włosów Taurus Slimlook Ionic Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał płyty | Ceramika/keratyna/turmalin |
| Wymiary płyty | 120 x 25 mm |
| Zaokrąglone krawędzie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 220 °C |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Model | Prostownica |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Moc | 220 W |
| Temperatura (min) | 100 °C |
| Liczba ustawień temperatury | 13 |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ergonomia | |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 60 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące