Producenci
Prostownica prostująca do włosów Esperanza ELISABETH EBP008 (22W; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Materiał płyty | Ceramika |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 22 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Temperatura (maks) | 170 °C |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Regulowany termostat | Nie |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Suszenie włosów | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Prostownicę należy trzymać z dala od dzieci. Nie używać urządzenia, jeśli jest uszkodzone. Unikaj kontaktu z wodą, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Gwarancja 24 miesiące