Producenci
Prostownico-lokówka BABYLISS BAB2071EPE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 5 szt. |
| Konstrukcja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Srebrny Szary |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 40 W |
| Wydajność | |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Temperatura (min) | 170 °C |
| Model | Prostownica |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Technologia | Ciepły |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 775 g |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Wysokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Ergonomia | |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 2,7 m |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość palety netto | 120 cm |
| Wysokość palety netto | 181,7 cm |
| Głębokość palety netto | 80 cm |
| Waga netto palety | 151,2 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Produktów na palecie | 360 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,3 kg |
| Wysokość brutto palety | 196,1 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 380 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 53030050091637 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 355 mm |
| Produkty na warstwę palety | 72 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 51262 cm3 |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 53030050091637 |
| Waga brutto palety | 279 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące