Producenci
Prostownik Automatyczny z Mikroprocesorem AEG LD8, 12/24V, 8A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 230 V / 50Hz |
| Napięcie ładowania | 12/24 V |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Pojemność baterii (max) | 150 Ah |
| Prąd ładowania | 8 A |
| Rodzaj prądu | AC/DC |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Materiały | Plastik |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Liczba etapów ładowania | 7 |
| Wtyczka | Typ C (wtyczka eur) |
Gwarancja 24 miesiące