Producenci
Prostownik CE-BC 6 M 6V/12V EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Napięcie ładowania | 12 V |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 77 mm |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Waga produktu | 597 g |
| Głębokość opakowania | 153 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 949 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące