Producenci
Prostownik MXS 5.0 Polar, napięcie ładowania: 12 V, prąd ładowania: 5A, napięcie zasilania: 230V, rodzaj akumulatora: AGM/Ca/Ca/EFB/GEL/MF/WET
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 220-240 V |
| Prąd ładowania | 5 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 50 °C |
| Bateria | |
| Napięcie baterii | 2 V |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor kabla | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące