Producenci
Prostownik do akumulatorów 12V LiFePO4 10A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prąd ładowania | 10 A |
| Napięcie wyjściowe | 14,5 V |
| Napięcie wejściowe | 230 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna/akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) |
| Moc ładowania | 150 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 640 g |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Długość produktu | 173 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj prostownika samodzielnie. Unikać kontaktu prostownika z wodą. Chroń prostownik przed dziećmi. |
Gwarancja 24 miesiące