Producenci
Prowadnica teleskopowa Inter-Tech 88887219 części do stojaków
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Model | Prowadnica teleskopowa |
| Szerokość stojaka kompatybilnego | 19" |
| Pojemność stelaża | 1U |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 650 mm |
| Głębokość montażu (min) | 69 cm |
| Głębokość montażu (max) | 100 cm |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 2,07 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,17 kg |
| Szerokość opakowania | 50 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Głębokość opakowania | 750 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone śruby | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85389099 |
Gwarancja 24 miesiące